True denkt dat haar oom Troy haar heeft aangestoken met zijn pech. Híj daarentegen heeft ineens geluk en wordt aangenomen als receptionist. Lulu heeft romantisch gedroomd van Ryan en probeert hem te ontlopen. True moet een nieuw parfum verzinnen.
Max wil het moreel in het kantoor opkrikken en organiseert een kantoorbraderie. True en Jimmy worden op de braderie kussend door Max betrapt. Hij wil geen relaties op de werkvloer en stelt ze voor de keus. Eén van de twee moet ontslag nemen.
Het is Fünf Foptober en Max wil dat iedereen elkaar fopt. True, Lulu en Ryan denken dat ze de grap van Max doorhebben als hun inval-leraar Mr. Mafigan het lokaal betreedt. Wanneer het toch geen grap blijkt te zijn zit True met een probleem.